PaylaSiMin DoGru ADreSi Yasama dair ne varsa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PaylaSiMin DoGru ADreSi Yasama dair ne varsa

cadirkaya formuna hosgeldiniz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Belçika temkinli!

YazarMesaj
yuzbasi55
SüperModeratör
SüperModeratör
yuzbasi55

Belçika temkinli! Empty
MesajKonu: Belçika temkinli!   Belçika temkinli! Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 12:40 pm

2010 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 5. Grup'ta yarın Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Türkiye ile karşılaşacak olan Belçika Milli Takımı'nın teknik direktörü Rene Vandereycken, maçın oynanacağı statta bir basın toplantısı düzenledi.

Vandereycken, Türkiye'nin gücünün farkında olduklarını ve zorlu bir ekibe karşı oynayacaklarını ifade ederek, "İki takım da ilk maçlarını kazandı. Ne kadar önemi var bilmiyorum ama, biz kendi evimizde, Türkiye deplasmanda bu 3 puanı aldı. Amacımız yarınki maçta iyi bir oyun ortaya koymak. Bizim için beraberlik iyi bir sonuç olabilir. Ama tabii ki galibiyet daha iyi bir sonuç. Zorlu bir ekibe karşı oynayacağız.

Türkiye'nin gücünün farkındayız. Ama rakibimiz hakkında yorum yapmak benim işim değil. Turnuva öncesi oynadığımız eleme grubu karşılaşmalarını, maç maç değerlendiriyorum. Şimdiden Dünya Kupası'na katılmak için grubumuzda kaçıncı olacağımızın hesabını yapmıyoruz. Önce Türkiye ile oynayıp, ondan sonra diğer maçlarımıza konsantre olacağız" dedi.

Vandereycken, Pekin Olimpiyatları'nda 4. olan kadrodan bazı futbolcuları da maçta oynatabileceğini sözlerine ekledi. Bu arada Belçika Milli Takımı, yarın oynanacak karşılaşma öncesi Şükrü Saracoğlu Stadı'nda son antrenmanını ya
https://cadirkaya.yetkin-forum.com

Belçika temkinli!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TURKIYE - BELCIKA MACI