PaylaSiMin DoGru ADreSi Yasama dair ne varsa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PaylaSiMin DoGru ADreSi Yasama dair ne varsa

cadirkaya formuna hosgeldiniz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kulluk etmek

YazarMesaj
yuzbasi55
SüperModeratör
SüperModeratör
yuzbasi55

Kulluk etmek Empty
MesajKonu: Kulluk etmek   Kulluk etmek Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 4:59 pm

F.Bahçe Sportif A.Ş. Genel Kurulu'nun 57 milyon YTL kâr ettiğini açıklaması çok önemli bir olaydır Bu başarıyı görmezden gelenlerin, hakaret etme cesaretini kimden bulduklarını merak ediyorum

Hafta içinde iki haber gözlerden kaçtı. İlki FB Sportif A.Ş. Genel Kurulu'nun şirketin 57 milyon YTL kâr ettiğini açıklaması, ikincisi Şampiyonlar Ligi'ne katılan 32 takım içinde Fenerbahçe'nin mali güç olarak 18. sırada yer alması. Şu iki örnek bile kulübün hangi yolda ilerlediğinin göstergesidir. Şimdi bu haberleri görmezden gelip bardağın sadece boş taraflarını göstermeye çalışanların, "Yahu bunlar doğru işlerdir" diyenlere (Buna milyonlarca taraftarın ve 15 bin kulüp üyesinin büyük bir bölümü de dahil) yağcı, kulluk ediyorlar gibi hakaretlerde bulunma cesaretini nereden değil, kimden ya da kimlerden aldıklarını çok merak ediyoruz.

POLAT AÇIKLAMIŞTI
Sevgili müdürüm bana Fenerbahçe'yi takip etmek ve yazmak görevi vermiş. Elimden geleni yapıyorum. Aldığım tepkiler ve mailler arkamdaki en büyük güçtür. Görevimi iyi yapmak uğruna Anadolu'yu karış karış gezen Elbette kendi cebimden) ve oradaki Fenerbahçeliler ile kaynaşıp konuşan bir insanım. Yani oturduğum yerden ya da sadece maçlara gelip 3-5 kişiyle konuşup ahkam kesenlerden değilim. Yıllarca ligde, amatör branşlarda ve Avrupa'da acı çeken taraftarlar artık göğüslerini gere gere konuşuyorlar. Adnan Polat'ın başkan olur olmaz, "İlk hedefimiz Fenerbahçe'yi yakalamaktır" sözü bile onlar için yetiyor. Gittiğim şehirlerde, kasabalarda görüyorum internette okuyorum, azınlıkta da olsa tabii ki karşı fikirde olanlar da var. Yalnız baskı yapmaya çalışanları ayırıyorum. Fenerbahçe'yi biraz övmeye başlayanlara çıkarcı damgası vurup susturuyorlar. Sürekli kötüleyenlere de cesaret madalyası takıyorlar. Tezgah kurulmuş ama yemezler. İktidarın olduğu her yerde muhalefet de olacak. Onun başkan adayları da, taraftarları da olacak. Basın danışmanları da, sözcüleri de. Herkes fikrini özgürce söyleyecek. Peki bunlar o başkan adaylarına kulluk eden sahibinin sesleri mi olacaklar, yoksa yağdanlıkları mı. Elbette hayır. Herkesi kendi gibi bilenlere Allah akıl fikir versin.
https://cadirkaya.yetkin-forum.com

Kulluk etmek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» beyninizi test etmek isteyenler,buyrun.