PaylaSiMin DoGru ADreSi Yasama dair ne varsa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PaylaSiMin DoGru ADreSi Yasama dair ne varsa

cadirkaya formuna hosgeldiniz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

şeytan ilginc

YazarMesaj
yuzbasi55
SüperModeratör
SüperModeratör
yuzbasi55

şeytan ilginc Empty
MesajKonu: şeytan ilginc   şeytan ilginc Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 3:15 am

--------------------------------------------------------------------------------

Yıl 1994 temmuz ayı cumartesi akşamı.. Ben ve kardeşim o akşam yemekyiyorduk ve aniden zil çaldı, kapıyı annem açtı.Kapıda olan kişilerarkadaşlarımdı ve bizi aşağıya çağırıyorlardı saat 10.00'na geliyordusofradan kalkar kalkmaz aşağıya indik arkadaşlarımızla her gece korkunçhikayeler anlatırdık, (Gece dedim çünkü sabahlara kadar otururhikayeler anlatır oyun oynardık) her kafadan bir hikaye çıkardı ortayaama birbirimizi korkutmak için yarış yapardık.O akşam herkez hikayesinianlattıktan sonra oyun oynamaya karar verdik, o zamanlar 11 yaşındaydımve saklanbaç oynamayı çok seviyordum. Ebe saymaya başladığında herkesyerini almıştı ve bende, tabiki ben o anki olacak olaylardan haberdardeğildim, kim bilirdiki şeytanı karşımda göreceğimi neyse konuyageçelim ben yerimde ebenin saymayı bitirmesini bekliyordum ebeninsaydığı binanın yan tarafındaydım ebebin sayması bitmediği içinsıkıntıya girmiştim o, an arkamı dönmemle dona kalmam bir olmuştu şimdişeytanla karşıkarşıyaydım o herkesin bildiği gördüğü bir tipten değildi(tabiki görenler için..) 2 metre boyu,yumruğum kadar iri ve kıpkırmızıgözleri çatal biçiminde uzun asası 2 adet iri buynuzları ve üstündesiyah birşeyi vardı ama ayakları yoktu evet yanlış okumadınız ayaklarıyoktu adeta uçuyordu o, anda vücudum çözülü vermişti hemen bahçeninortasındaki kuyunun arkasına saklanmıştım ebe ağladığımı duyunca hemenarkadaşlara haber verdi bu şeytanı yakın arkadaşımda görmüş ve oda çokkorkmuştu. (ismini vermeyeceğim.) Ve bu olaylardan sonra her pisliğinyanında cinlerin olduğuna şaitlik ettim. Ertesi sabah şeytanı gördüğümyere geldik orada bulunan ev bomboştu evin içinde bir el vardı ve sankiel bizi seyrdiyordu önce inanmadık sonrada banyoda gördük ev zeminkattaydı banyonun penceresinden içeri yumurta kartonu attık ve kartongeri geldi ve bu olay bi kaç defa gerçekleşti ne zaman oraya gitsek üstkattakilerin kızını yerde baygın buluyorduk ve bu olaydan sonra bişeyfarkettimki ne zaman korkunç hikayeler anlatsak ozaman kötü şeyleroluyordu ama anlatmayıda seviyorduk. Bu yüzden siz siz olun sakınkorkunç şeylerden bahsetmeyin eğer cinlerden bahsedecekseniz kötüvarlıklar diye konuşun, bunu sakın unutmayın...
https://cadirkaya.yetkin-forum.com

şeytan ilginc
1 sayfadaki 1 sayfası