PaylaSiMin DoGru ADreSi Yasama dair ne varsa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PaylaSiMin DoGru ADreSi Yasama dair ne varsa

cadirkaya formuna hosgeldiniz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cin'le dalga geçince

YazarMesaj
yuzbasi55
SüperModeratör
SüperModeratör
yuzbasi55

Cin'le dalga geçince Empty
MesajKonu: Cin'le dalga geçince   Cin'le dalga geçince Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 3:19 am

--------------------------------------------------------------------------------

17 yaşındaydım ve annemin memleketi olan Giresun'daydık. Döndü abla osıralarda 22 yaşında falandı (annemin amcasının kızı). O'nu her gececinler döverdi ve üzerinde taşıdığı kuran'ı çıkartması için baskıyaparlardı. Birlikte yatıyorduk onlarda kaldığım zamanlarda amasabahları vücudunun her yerinde morluklar oluyordu bende ise hiçbirseyolmuyordu ve hiçbirsey hissetmiyordum... Bir gece Döndü, ablası,ablasının akrabası Emine ve onun nişanlısı epey geç saate kadaroturduk. Döndü'nün annesi ise saat 11 gibi yattı uyudu başka odada. Bizhala sohbet ediyorduk. Saat gece 02.00 olmustu.. Ben cin çağırmayıönerdim. Bu onlara da cazip gelmiş olacak ki kabul ettiler. KİKİ adındakibrit cinini hepiniz duymuşsunuzdur. Bir kutudan 4 tane kibrit çöpüaldık ve cin çağırdık dualarla. Bu işlerden çok iyi anlıyordu Döndü.Sorular soruyorduk kibritlerde sağa sola hareketle bize cevapveriyordu. Ben yaşımında küçük olmasından dolayı bayağı zırvalamayabaşlamıştım. Cin ile dalga geçiyordum. Yanımdakiler ise iyicekorkmuşlardı benim cine ileri geri konuşmamdan! Beni sürekli sus diyeuyarıyorlardi. Neyse bir müddet sonra ışık kendiliğinden kapandıkalktım düğmesine bastım açtım, arkamı döndüm ki tekrar çat!! diyedüğmeden kapandı ışık.. Bulunduğumuz oda köy evi olduğundan mutfak veoturma odası bir kullanılan bir oda.. Mutfak dolabi zangır zangırtitremeye ve tabaklar birer birer yere dökülmeye başladı.. Hepimizkorkudan sapsarı olmuştuk TV açık değildi birden TV açıldı. O zamanlarsadece TRT 1 gösteriyordu köy yerinde. Bilmediğimiz yabancı kanallarfişek gibi açılıp kapanıyordu.. Biz binbir dua okuyarak cini göndermeyeçalışıyorduk. Artık yorulduk ve kibrit çöplerini masanın üzerinebıraktık. Aman Allah'ım cin gitmemişti, ve masanın üzerindeki kibritçöpleri kendiliğinden hareket ediyordu. Döndü'nün akrabası olan kadınbayıldı bayılacak. Saat 04.00 olmuştu artık ve Döndü'nün akrabası olanEminenin nişnlısı eve gidecekti. Köy yerlerini bilirsiniz acayip sessizve ürkütücü olurlar. Evine gideceği yol da ormanın içinden geçen vederenin olduğu bir yer. Neyse bu çıktı gitti ve biz cini göndermek içinuğrasmaya devam ettik.. Tabi ki başaramadik öyle kızdırmışım ki onu heryeri darmadağın etti diyebilirim... Ve işin ilginç yanı yan odada yatanyengemin çıt bile duymamış olmasıydı.. Sabah ezanı okunurken hepimizkorkudan ve uykusuzluktan uyuyakalmışız.. Yengemin sesiyle uyandık,ORTALIĞIN HALİ NE BÖYLE diye soruyordu. Ona anlattık o da ürperdi vekızdı bize.. Emine'nin nişanlısı da ertesi günü geldi ve gece evegittiği yolda onu taşlamıştı cinler, bu taşlar pek bir yerine isabetetmemişsse de omuzuna ve alnına çarpmış ve oldukça morarmıştı.. Aynıgece ben ananemin evine gittim yatmaya ve o gece Döndü ablamı da çoksıkıştırmışlar ve acaip dövmüş cinler. Kız günlerce vücudu ve yüzümorluklar içerisinde gezmek zorunda kaldı... Komşumuz olan bir hocayaolanları anlattık! Hoca bile dehşete kapıldı ve cinin beni yaşım küçükolduğu için affettiğini yoksa yetişkin bir insanın cinle o şekildedalga geçse çarpılacağını, ağzının burnunun ters döneceğini söyledi...
https://cadirkaya.yetkin-forum.com

Cin'le dalga geçince
1 sayfadaki 1 sayfası