PaylaSiMin DoGru ADreSi Yasama dair ne varsa

cadirkaya formuna hosgeldiniz
 
AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 oynanan.maclar ve gelecek maclar

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
yuzbasi55
SüperModeratör
SüperModeratör
avatar

Mesaj Sayısı : 260
Kayıt tarihi : 22/04/08

MesajKonu: oynanan.maclar ve gelecek maclar   Çarş. Kas. 19, 2008 6:02 am

TBL 1. Hafta

Beşiktaş Cola Turka - Kepez Belediye 90 - 76
Darüşşafaka - G.Saray Cafe Crown 58 - 73
F.Bahçe Ülker - CASA TED 83 - 46
T.Telekom - Erdemir 70 - 61
Antalya B. Bel. - Mutlu Akü Selçuk Üni. 91 - 82
Aliağa Belediye - Pınar Karşıyaka 73 - 80
Oyak Renault - Mersin B. Bel. 71 - 70
Banvit - Efes Pilsen 105 - 91


TBL 2. Hafta

Efes Pilsen - Oyak Renault 95 - 57
G.Saray Cafe Crown - Antalya B. Bel. 92 - 68
CASA TED - Aliağa Belediye 57 - 68
Kepez Belediye - F.Bahçe Ülker 49 - 90
Pınar Karşıyaka - T.Telekom 64 - 71
Mutlu Akü Selçuk Üni. - Banvit 84 - 82
Erdemir - Darüşşafaka 67 - 65
Mersin B. Bel. - Beşiktaş Cola Turka 89 - 83



TBL 3. Hafta

Beşiktaş Cola Turka - Oyak Renault 77 - 79
Darüşşafaka - Pınar Karşıyaka 90 - 85
F.Bahçe Ülker - Mersin B. Bel. 73 - 69
T.Telekom - CASA TED 76 - 68
Antalya B. Bel. - Erdemir 71 - 61
Aliağa Belediye - Kepez Belediye 78 - 74
Mutlu Akü Selçuk Üni. - Efes Pilsen 73 - 81
Banvit - G.Saray Cafe Crown 86 - 95


TBL 4. Hafta

Efes Pilsen - Beşiktaş Cola Turka 71 - 53
G.Saray Cafe Crown - Mutlu Akü Selçuk Üni. 76 - 70
CASA TED - Darüşşafaka 69 - 80
Kepez Belediye - T.Telekom 58 - 82
Pınar Karşıyaka - Antalya B. Bel. 73 - 64
Oyak Renault - F.Bahçe Ülker 71 - 73
Erdemir - Banvit 58 - 59
Mersin B. Bel. - Aliağa Belediye 88 - 84



TBL 5. Hafta

G.Saray Cafe Crown - Efes Pilsen 84 - 91
Darüşşafaka - Kepez Belediye 75 - 54
F.Bahçe Ülker - Beşiktaş Cola Turka 74 - 57
T.Telekom - Mersin B. Bel. 95 - 89
Antalya B. Bel. - CASA TED 99 - 80
Aliağa Belediye - Oyak Renault 79 - 89
Mutlu Akü Selçuk Üni. - Erdemir 74 - 73
Banvit - Pınar Karşıyaka 100 - 91


TBL 6. Hafta

Efes Pilsen - F.Bahçe Ülker -
Beşiktaş Cola Turka - Aliağa Belediye -
CASA TED - Banvit -
Kepez Belediye - Antalya B. Bel. 88 - 89
Pınar Karşıyaka - Mutlu Akü Selçuk Üni. -
Oyak Renault - T.Telekom -
Erdemir - G.Saray Cafe Crown -
Mersin B. Bel. - Darüşşafaka -



TBL 7. Hafta

G.Saray Cafe Crown - Pınar Karşıyaka -
Darüşşafaka - Oyak Renault -
T.Telekom - Beşiktaş Cola Turka -
Antalya B. Bel. - Mersin B. Bel. -
Aliağa Belediye - F.Bahçe Ülker -
Mutlu Akü Selçuk Üni. - CASA TED -
Erdemir - Efes Pilsen -
Banvit - Kepez Belediye -


TBL 8. Hafta

Efes Pilsen - Aliağa Belediye -
Beşiktaş Cola Turka - Darüşşafaka -
F.Bahçe Ülker - T.Telekom -
CASA TED - G.Saray Cafe Crown -
Kepez Belediye - Mutlu Akü Selçuk Üni. -
Pınar Karşıyaka - Erdemir -
Oyak Renault - Antalya B. Bel. -
Mersin B. Bel. - Banvit -



TBL 9. Hafta

G.Saray Cafe Crown - Kepez Belediye -
Darüşşafaka - F.Bahçe Ülker -
T.Telekom - Aliağa Belediye -
Antalya B. Bel. - Beşiktaş Cola Turka -
Pınar Karşıyaka - Efes Pilsen -
Mutlu Akü Selçuk Üni. - Mersin B. Bel. -
Erdemir - CASA TED -
Banvit - Oyak Renault -


TBL 10. Hafta

Efes Pilsen - T.Telekom -
Beşiktaş Cola Turka - Banvit -
F.Bahçe Ülker - Antalya B. Bel. -
CASA TED - Pınar Karşıyaka -
Kepez Belediye - Erdemir -
Aliağa Belediye - Darüşşafaka -
Oyak Renault - Mutlu Akü Selçuk Üni. -
Mersin B. Bel. - G.Saray Cafe Crown -



TBL 11. Hafta

G.Saray Cafe Crown - Oyak Renault -
Darüşşafaka - T.Telekom -
CASA TED - Efes Pilsen -
Antalya B. Bel. - Aliağa Belediye -
Pınar Karşıyaka - Kepez Belediye -
Mutlu Akü Selçuk Üni. - Beşiktaş Cola Turka -
Erdemir - Mersin B. Bel. -
Banvit - F.Bahçe Ülker -


TBL 12. Hafta

Efes Pilsen - Darüşşafaka -
Beşiktaş Cola Turka - G.Saray Cafe Crown -
F.Bahçe Ülker - Mutlu Akü Selçuk Üni. -
T.Telekom - Antalya B. Bel. -
Kepez Belediye - CASA TED -
Aliağa Belediye - Banvit -
Oyak Renault - Erdemir -
Mersin B. Bel. - Pınar Karşıyaka -



TBL 13. Hafta

Efes Pilsen - Kepez Belediye -
G.Saray Cafe Crown - F.Bahçe Ülker -
CASA TED - Mersin B. Bel. -
Antalya B. Bel. - Darüşşafaka -
Pınar Karşıyaka - Oyak Renault -
Mutlu Akü Selçuk Üni. - Aliağa Belediye -
Erdemir - Beşiktaş Cola Turka -
Banvit - T.Telekom -


TBL 14. Hafta

F.Bahçe Ülker - Erdemir -
Beşiktaş Cola Turka - Pınar Karşıyaka -
Darüşşafaka - Banvit -
T.Telekom - Mutlu Akü Selçuk Üni. -
Antalya B. Bel. - Efes Pilsen -
Aliağa Belediye - G.Saray Cafe Crown -
Oyak Renault - CASA TED -
Mersin B. Bel. - Kepez Belediye -



TBL 15. Hafta

Efes Pilsen - Mersin B. Bel. -
G.Saray Cafe Crown - T.Telekom -
CASA TED - Beşiktaş Cola Turka -
Kepez Belediye - Oyak Renault -
Pınar Karşıyaka - F.Bahçe Ülker -
Mutlu Akü Selçuk Üni. - Darüşşafaka -
Erdemir - Aliağa Belediye -
Banvit - Antalya B. Bel. -


TBL 16. Hafta

Kepez Belediye - Beşiktaş Cola Turka -
G.Saray Cafe Crown - Darüşşafaka -
CASA TED - F.Bahçe Ülker -
Erdemir - T.Telekom -
Mutlu Akü Selçuk Üni. - Antalya B. Bel. -
Pınar Karşıyaka - Aliağa Belediye -
Mersin B. Bel. - Oyak Renault -
Efes Pilsen - Banvit -



TBL 17. Hafta

Oyak Renault - Efes Pilsen -
Antalya B. Bel. - G.Saray Cafe Crown -
Aliağa Belediye - CASA TED -
F.Bahçe Ülker - Kepez Belediye -
T.Telekom - Pınar Karşıyaka -
Banvit - Mutlu Akü Selçuk Üni. -
Darüşşafaka - Erdemir -
Beşiktaş Cola Turka - Mersin B. Bel. -


TBL 18. Hafta

Oyak Renault - Beşiktaş Cola Turka -
Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka -
Mersin B. Bel. - F.Bahçe Ülker -
CASA TED - T.Telekom -
Erdemir - Antalya B. Bel. -
Kepez Belediye - Aliağa Belediye -
Efes Pilsen - Mutlu Akü Selçuk Üni. -
G.Saray Cafe Crown - Banvit -



TBL 19. Hafta

Beşiktaş Cola Turka - Efes Pilsen -
Mutlu Akü Selçuk Üni. - G.Saray Cafe Crown -
Darüşşafaka - CASA TED -
T.Telekom - Kepez Belediye -
Antalya B. Bel. - Pınar Karşıyaka -
F.Bahçe Ülker - Oyak Renault -
Banvit - Erdemir -
Aliağa Belediye - Mersin B. Bel. -


TBL 20. Hafta

Efes Pilsen - G.Saray Cafe Crown -
Kepez Belediye - Darüşşafaka -
Beşiktaş Cola Turka - F.Bahçe Ülker -
Mersin B. Bel. - T.Telekom -
CASA TED - Antalya B. Bel. -
Oyak Renault - Aliağa Belediye -
Erdemir - Mutlu Akü Selçuk Üni. -
Pınar Karşıyaka - Banvit -



TBL 21. Hafta

F.Bahçe Ülker - Efes Pilsen -
Aliağa Belediye - Beşiktaş Cola Turka -
Banvit - CASA TED -
Antalya B. Bel. - Kepez Belediye -
Mutlu Akü Selçuk Üni. - Pınar Karşıyaka -
T.Telekom - Oyak Renault -
G.Saray Cafe Crown - Erdemir -
Darüşşafaka - Mersin B. Bel. -


TBL 22. Hafta

Pınar Karşıyaka - G.Saray Cafe Crown -
Oyak Renault - Darüşşafaka -
Beşiktaş Cola Turka - T.Telekom -
Mersin B. Bel. - Antalya B. Bel. -
F.Bahçe Ülker - Aliağa Belediye -
CASA TED - Mutlu Akü Selçuk Üni. -
Efes Pilsen - Erdemir -
Kepez Belediye - Banvit -



TBL 23. Hafta

Aliağa Belediye - Efes Pilsen -
Darüşşafaka - Beşiktaş Cola Turka -
T.Telekom - F.Bahçe Ülker -
G.Saray Cafe Crown - CASA TED -
Mutlu Akü Selçuk Üni. - Kepez Belediye -
Erdemir - Pınar Karşıyaka -
Antalya B. Bel. - Oyak Renault -
Banvit - Mersin B. Bel. -


TBL 24. Hafta

Kepez Belediye - G.Saray Cafe Crown -
F.Bahçe Ülker - Darüşşafaka -
Aliağa Belediye - T.Telekom -
Beşiktaş Cola Turka - Antalya B. Bel. -
Efes Pilsen - Pınar Karşıyaka -
Mersin B. Bel. - Mutlu Akü Selçuk Üni. -
CASA TED - Erdemir -
Oyak Renault - Banvit -



TBL 25. Hafta

T.Telekom - Efes Pilsen -
Banvit - Beşiktaş Cola Turka -
Antalya B. Bel. - F.Bahçe Ülker -
Pınar Karşıyaka - CASA TED -
Erdemir - Kepez Belediye -
Darüşşafaka - Aliağa Belediye -
Mutlu Akü Selçuk Üni. - Oyak Renault -
G.Saray Cafe Crown - Mersin B. Bel. -


TBL 26. Hafta

Oyak Renault - G.Saray Cafe Crown -
T.Telekom - Darüşşafaka -
Efes Pilsen - CASA TED -
Aliağa Belediye - Antalya B. Bel. -
Kepez Belediye - Pınar Karşıyaka -
Beşiktaş Cola Turka - Mutlu Akü Selçuk Üni. -
Mersin B. Bel. - Erdemir -
F.Bahçe Ülker - Banvit -



TBL 27. Hafta

Darüşşafaka - Efes Pilsen -
G.Saray Cafe Crown - Beşiktaş Cola Turka -
Mutlu Akü Selçuk Üni. - F.Bahçe Ülker -
Antalya B. Bel. - T.Telekom -
CASA TED - Kepez Belediye -
Banvit - Aliağa Belediye -
Erdemir - Oyak Renault -
Pınar Karşıyaka - Mersin B. Bel. -


TBL 28. Hafta

Kepez Belediye - Efes Pilsen -
F.Bahçe Ülker - G.Saray Cafe Crown -
Mersin B. Bel. - CASA TED -
Darüşşafaka - Antalya B. Bel. -
Oyak Renault - Pınar Karşıyaka -
Aliağa Belediye - Mutlu Akü Selçuk Üni. -
Beşiktaş Cola Turka - Erdemir -
T.Telekom - Banvit -



TBL 29. Hafta

Erdemir - F.Bahçe Ülker -
Pınar Karşıyaka - Beşiktaş Cola Turka -
Banvit - Darüşşafaka -
Mutlu Akü Selçuk Üni. - T.Telekom -
Efes Pilsen - Antalya B. Bel. -
G.Saray Cafe Crown - Aliağa Belediye -
CASA TED - Oyak Renault -
Kepez Belediye - Mersin B. Bel. -


TBL 30. Hafta

Mersin B. Bel. - Efes Pilsen -
T.Telekom - G.Saray Cafe Crown -
Beşiktaş Cola Turka - CASA TED -
Oyak Renault - Kepez Belediye -
F.Bahçe Ülker - Pınar Karşıyaka -
Darüşşafaka - Mutlu Akü Selçuk Üni. -
Aliağa Belediye - Erdemir -
Antalya B. Bel. - Banvit -






Sayı Krallığı Ort
A. Reese 25.40
R. Mims 22.40
J. Crispin 22.20
Ribaunt
L. Williams 10.80
K. Ffriend 10.20
E. Kanter 10.00
Asist
H. Köseoğlu 7.40
M. Green 6.20
T. Açık 5.80
Blok
E. Hansen 3.50
G. Stiemsma 3.20
F. Solak 2.80
Top Çalma
T. Martin 2.80
L. Mc Calebb Jr. 2.60
T. Prowell 2.60
17.11.08 itibari ile
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://cadirkaya.yetkin-forum.com
 
oynanan.maclar ve gelecek maclar
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
PaylaSiMin DoGru ADreSi Yasama dair ne varsa :: SPOR :: Basketbol-
Buraya geçin: