PaylaSiMin DoGru ADreSi Yasama dair ne varsa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PaylaSiMin DoGru ADreSi Yasama dair ne varsa

cadirkaya formuna hosgeldiniz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Samsun'a yeni ABD'li

YazarMesaj
yuzbasi55
SüperModeratör
SüperModeratör
yuzbasi55

Samsun'a yeni ABD'li Empty
MesajKonu: Samsun'a yeni ABD'li   Samsun'a yeni ABD'li Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 5:05 am

Türkiye Bayanlar Basketbol 1. Lig takımlarından Samsun Basketbol Kulübü (SBK), Amerikalı oyuncu Julie Mcbride'yi renklerine bağladı.
SBK, 25 yaşındaki Amerikalı oyuncu Julie Mcbride ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Kulüp binasında düzenlenen basın toplantısına SBK Başkanı Hüseyin Tayinci, SBK Dış İlişkiler Sorumlusu Ahmet Erkan Yavuzer ve Julie Mcbride katıldı. SBK'da oynayacak olmaktan dolayı memnun olduğunu belirten Mcbride, "Çok ciddi sakatlık döneminden sonra SBK bana sahip çıktı. Öncelikle kendilerine çok teşekkür etmek istiyorum. Samsun'da faydalı olacağıma dair söz veriyorum. Samsun'u da çok sevdim. Sezon başlayacağı için de çok heyecanlıyım" dedi.

Teknik heyetin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda Mcbride'yi takıma kattıkları için mutlu olduklarını söyleyen SBK Başkanı Hüseyin Tayinci, Mcbride'nin gard bölgesinde takıma katkı sağlayacağını inandığını söyledi.

2006-2007 sezonunda Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde sayı kraliçesi olan Mcbride, konuşmaların ardından sözleşme imzaladı.
https://cadirkaya.yetkin-forum.com

Samsun'a yeni ABD'li
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-